Zwierzaki do wzięcia

21 marca 2019r. w naszej szkole gościliśmy lekarza weterynarii Panią Aleksandrę Nieciecką – właścicielkę schroniska dla zwierząt w Goździe. W spotkaniu edukacyjnym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Pani Aleksandra przybliżyła nam problem bezdomności zwierząt. Opowiedziała, jak narodził się w jej głowie pomysł założenia schroniska. Omówiła zasady jego prowadzenia i adaptacji podopiecznych. Odpowiadała także na każde zadane przez uczniów pytanie. W podziękowaniu za przybycie i udzielenie cennych rad, jak opiekować się zwierzętami zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla psów. Zwierzaki ze schroniska można obejrzeć na stronie internetowej www. zwierzakidowziecia.pl

                                                                                             opr. Magdalena Szpadzik