Witaj Wiosno!

W czwartek 21 marca 2019r. nie brakowało atrakcji w naszej szkole – w końcu wiosnę wita się tylko raz w roku.  Aby tradycji stało się zadość, 21 marca to jedyna okazja pożegnania Pani Zimy i przywitania Wiosny.
Marzanna przygotowana przez uczniów klasy IV paradnie przeszła korytarzem naszej szkoły prosto na boisko. Z wesołymi okrzykami i piosenkami Marzanna odeszła do morza.

Następnie udaliśmy się na wielką wyprawę w poszukiwaniu Pani Wiosny. Wszyscy uczestniczyliśmy w grze terenowej, tropiąc Wiosnę. Pani Wiosna nie miała z nami szans – znaleźliśmy ją bez większego problemu, choć zagadek, rebusów i trudnych zadań było wiele. Wszystkie rozwiązaliśmy na szóstkę. Wiosnę powitaliśmy gromkimi brawami i z uśmiechami na twarzach przynieśliśmy ją do szkoły. Nasza Wiosenka wykonana przez kl. IV wyglądała uroczo, co widać na załączonych obrazkach.

                                                                                            opr. Magdalena Szpadzik
                                                                                                    Małgorzata Dziubak