Sukces w województwie

Natalia Jaworska uczennica kl. VI SP w Goździe zdobyła II miejsce, Magdalena Hejduk kl. VII – III miejsce, zaś Kinga Sowińska i Artur Hejduk kl. VII zostali wyróżnieni
w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” organizowanego przez KRUS.
Celem konkursu było  popularyzowanie wiedzy o zagrożeniach wypadkowych związanych z upadkami osób w gospodarstwach rolnych.
Laureaci i wyróżnieni zostali zaproszeni na galę wręczenia nagród 20 maja 2022r. do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Uczniowie otrzymali dyplomy i cenne nagrody. Nagrody ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Nasza szkoła do udziału w konkursie zgłosiła 11 wierszy – rymowanek. Jest to ogromny sukces dla naszych uczniów, rodziców i szkoły z racji tego, że braliśmy udział w konkursie po raz pierwszy. Przedstawiciele KRUS Lublin podczas gali wręczenia nagród podkreślili, że uczniowie szkoły w Goździe zostali szczególnie wyróżnieni, gdyż spośród ok. 88 szkół biorących udział w konkursie i 192 prac konkursowych – 4 prace naszych uczniów zajęły czołowe miejsca. Jesteśmy dumni z takiego wyróżnienia, które na pewno będzie motywacją do dalszych działań. Dziękujemy.
Prace Natalii i Magdy będą brały udział w eliminacjach ogólnopolskich.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  M. Sulej, M. Dziubak