Piłkarska Kadra Czeka

Finał  Wojewódzki LZS Piłki Halowej Chłopców
Piłkarska Kadra Czeka. Ludwin 04.04.2019

Rocznik 2003 i młodsi w finale startowało 11 zespołów. My trafiliśmy do grupy 4 zespołowej. Pierwsza drużyna w grupie zyskiwało od razu prawo gry o medale, zespoły które zajęły drugie miejsca w grupie grały o miejsca 4-6
Wyniki mojej drużyny  w grupie :

SP Gózd : Tomaszów Lubelski 0:4 (Tomaszów to późniejszy zwycięzca  turnieju nie przegrał w nim meczu)

SP Gózd: SP Grabów 5:1 bramki: Patryk Pawlak 3, Jakub Hejduk 2

SP Gózd: SP Stary Zamość 2:1 Bramki Jakub Hejduk 1, Patryk Pawlak 1

W tej grupie zajęliśmy II miejsce więc przypadło nam w udziale prawo gry o miejsca 4-6
Mecze o miejsca 4-6
SP Gózd : SP Szczekarków 1:1 Bramki Aleksander Stonio
SP Gózd: SP Ludwin 0:6

Zajęliśmy w turnieju VI miejsce

Moja ocena turnieju: Generalnie występ moich chłopaków oceniam na mocną 4. Pewnie byłby lepszy gdyby kontuzje nie wykluczyły z turnieju dwójkę moich nominalnych stoperów Bartosza Buczka i Arkadiusza Pietrykę, którzy nabawili się bolesnych urazów i nie mogli wystąpić w turnieju. Zespół dopóki miał siłę toczył w przeważającej większości meczów wyrównane pojedynki, wyjątkiem jest ostatni mecz z Ludwinem gdzie daliśmy się całkowicie zdominować gospodarzom turnieju i dałem pograć w nim chłopakom z rezerwy. Mistrzostwa te pozwoliły nabrać nowego doświadczenia i pograć na pełnowymiarowej hali na której potrzeba mieć zdrowie żeby biegać za futsalową piłką tam gra się zupełnie inaczej niż na naszej hali gdzie trenujemy o wymiarach 12x 24. Odczucia turniej zostawił pozytywne chłopaki zagrali na miarę swoich umiejętności. Graliśmy składem tylko wywodzącym się z naszej szkoły.