Gózd mistrzem gminnego XIX Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

9 kwietnia 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  XIX edycji gminnego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny”. Patronat nad konkursem sprawowała Komenda Powiatowa Policji w Rykach. Konkurs przeprowadził dzielnicowy gminy Kłoczew asp. Robert Tarka. Tegorocznym organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernicu. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o różnych zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą się spotkać w życiu codziennym i nabycie przez nich umiejętności unikania ich oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Hejduk kl. IV, Dominika Beczek kl. VI i Kamil Hejduk kl. V. Drużyna z Gozda wywalczyła I miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe statuetki, piękne dyplomy i nagrody, za które dziękujemy. Naszym uczniom gratulujemy szerokiej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i życzymy powodzenia w etapie powiatowym.

Małgorzata Dziubak