Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Tego dnia udekorowana sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi, goszcząc w swoich progach najmilszych gości. Dziś świętujemy w szkole Dzień Babci i Dzień Dziadka – mówiła dyrektor szkoły Iwona Mroczek, która w swoim przemówieniu zwróciła uwagę na ważną rolę, jaką w życiu rodziny pełnią babcia i dziadek oraz złożyła życzenia obecnym na uroczystości  seniorom.

            Następnie całą uwagę widzów skupili na sobie mali artyści, którzy w recytowanych z wielkim przejęciem wierszach i śpiewanych z całego serca piosenkach zapewniali swoje babcie i dziadków, że kochają ich najbardziej na świecie i że bardzo im dziękują za poświęcany czas i miłość. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba podziękować.

Babcie i dziadkowie gorąco bili brawa i nierzadko ocierali łzy wzruszenia. Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich dziadków na słodki poczęstunek.

            Był to wspaniały dzień pełen wzruszeń, serdeczności i uśmiechu. Kochanym babciom i drogim dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

                                                                                         opr. Jadwiga Szponder