„Śmieci mniej, Ziemi lżej”.

W październiku w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu plastycznego pod tytułem; „Śmieci mniej, Ziemi lżej”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-III oraz IV-VI. Następnie po trzy najlepsze prace z każdej kategorii pojechały do Szkoły Podstawowej w Czernicu, aby wziąć udział w rywalizacji międzyszkolnej.
Dnia 16 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Czernicu odbyło się uroczyste podsumowanie tego konkursu. Zanim ogłoszono wyniki i wręczono nagrody, mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pod tym samym tytułem, zachęcający do dbania o środowisko. Spośród naszych uczniów Karolina Pawlak z klasy III zajęła trzecie miejsce w tej kategorii wiekowej. Pozostali laureaci szkolnego etapu otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkim serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w następnych konkursach ekologiczno – plastycznych.

Wioletta Piecek
Opiekun etapu szkolnego