Konkurs Plastyczny 2021′

Tegoroczny Wielkanocny Konkurs Plastyczny 2021’ organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie przyniósł naszym uczniom ogromny sukces. Jury konkursu zauważyło i w szczególny sposób doceniło  prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów, które były oryginalne i pomysłowo wykonane. Wywalczyliśmy 7 nagród głównych i 4 wyróżnienia. Uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch kategoriach konkursu: pisanka wielkanocna i karta świąteczna.

Nagrody główne:

– Wiktoria Opieka kl. III
– Maja Szczybelska kl.III
– Jakub Figacz kl. III
– Kacper Kiljański kl. IV
– Magdalena Kryczka kl. IV
– Karolina Pawlak kl. VI
– Marcel Marciszka kl. VI

Wyróżnienia:

– Julia Sowa kl. I
– Sandra Bancerz kl. I
– Szymon Woźniak kl. III
– Maja Janeczek kl. V

  W imieniu Pani Dyrektor Iwony Mroczek i swoim serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w tegoroczne przedsięwzięcie dziękujemy.

Małgorzata Dziubak