Mistrzowie poezji

18 listopada 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłoczewie odbyły się przesłuchania nagrań zgłoszonych do udziału w V Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminą Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie. Z 50 nadesłanych zgłoszeń do konkursu zwycięzcami zostali uczniowie naszej szkoły, zajmując I miejsca w swoich kategoriach. Laureatem w kategorii klas I-IV został uczeń klasy III Kuba Kryczka. Mistrzowsko zaprezentował się w utworze Tadeusza Śliwiaka „Wilk u dentysty”. W kategorii klas V-VIII bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy VI Alicja Beczek, prezentując utwór Tadeusza Różewicza „Odnaleźć samego siebie”. Talent i predyspozycje recytatorskie dostrzegło i doceniło Jury, nagradzając naszych uczniów dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

       Magdalena Sulej