VI Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Kłoczew 28.09.2019

Najlepsze wyniki zawodników UKS Dynamo Gózd.

II miejsce Daniela Mroczka w Juniorach ( tegoroczny nasz absolwent)

III miejsce Wiktorii Osial w Młodziczkach

V miejsce Szymona Sowy w Młodzikach

W całym turnieju startowało 120 zawodników z całego województwa w tym 13 zawodników naszego klubu. Mocna obsad szczególnie w kategorii młodziczek.

Mój krótki komentarz trenera Witolda Łukasiaka

Jestem bardzo zadowolony z wyników i osiągniętych miejsc. Takie turnieje jak ten  są miejscem gdzie można sprawdzić swoją formę w warunkach rywalizacji. Cieszę się że w takich zawodach mogę ogrywać również tych początkujących bo należy pamiętać, że Dynamo jest klubem przyszkolnym i co roku opuszczają go zawodnicy najstarszych roczników szkoły i nie wszyscy chcą kontynuować karierę zawodniczą więc trzeba szkolić nowych. Ciągle dwoje zawodników naszego klubu jest wysoko punktacji generalnej cyklu Grand Prix i mają szansę na nagrody pieniężne na koniec cyklu ( Mroczek, Osial, (cztery czołowe lokaty na koniec cyklu w poszczególnych kategoriach wiekowych są nagradzane premiami pieniężnymi)   

Witold Łuksiak

sdr