Dzień Patrona inaczej

27 maja 2019r. uczniowie naszej szkoły uczcili postać wielkiego pisarza – Henryka Sienkiewicza. Odwiedzili Muzeum w Woli Okrzejskiej i wysłuchali bardzo ciekawej lekcji muzealnej na temat życia i twórczości Patrona naszej szkoły. Zwieńczeniem spotkania były wiersze i piosenki przy ognisku poświęcone pisarzowi.                                                                                                                                                           Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Muzeum Panu Maciejowi Cybulskiemu za fascynującą podróż w czasie i niezwykłe spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem i jego dziełami.

 

                                                                                                                                                      Małgorzata Szewczyk