Zakończenie projektu „International Education”,

Grono Pedagogiczne naszej szkoły zostało zaproszone przez organizację Aiesec na uroczyste zakończenie projektu „International Education”, w którym braliśmy udział. W dn. 05.04.2019 (piątek) w auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odebrałam certyfikat za uczestnictwo w wymianie międzynarodowej z Aiesec. Atmosfera była świetna. Każdy z wolontariuszy z 8 krajów (m.in. Sri Lanki, Egiptu, Maroko, Włoszech) dzielił się swoimi doświadczeniami ze szkół, które odwiedzał. Nasza wolontariuszka Ana z Hiszpanii bardzo ciepło wspominała szkołę w Goździe oraz uczniów i nauczycieli. Potwierdziły to Koordynator Projektu p. Magdalena Bąk oraz Wiceprzewodnicząca ds. Projektów Społecznych i Edukacyjnych p. Ewa Głowacka. Ana ze wzruszeniem opowiadała o pożegnaniu, jakie zostało zorganizowane ostatniego dnia jej pobytu w naszej szkole. 

     Było mi bardzo miło znów spotkać się z Aną, która prosiła, żeby przekazać pozdrowienia dla wszystkich uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. Chciała przekazać podziękowania za niezapomniany tydzień oraz gorące pożegnanie, jakie jej zafundowaliśmy.         

         Na zakończenie uroczystości poczęstowani zostaliśmy pysznym tortem. To był również czas na rozmowy zarówno z wolontariuszami jak i organizatorami projektu. To był bardzo interesujący, pełen wzruszeń wieczór. 

                                                                                                                Anna Rodak