Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodziczek. Niedźwiada 30.03.2019. IImiejsce Wiktorii Osial i awans na Mistrzostwa Polski.

Zawodniczka naszego klubu Wiktoria Osial rozegrała turniej życia i awansowała na Mistrzostwa Polski Młodziczek pokonując po drodze wiele wyżej rozstawionych od siebie zawodniczek z renomowanych klubów Lubelszczyzny. Raz jeszcze potwierdziła się zasada, że przy stole tenisowym nie odgrywa roli zamożność klubów tylko dyspozycja dnia i wola walki a tego nie można odmówić naszej zawodniczce. Gratulujemy sukcesu. O skali sukcesu Wiktorii niech świadczy fakt że do turnieju startowała z 26 numerem i po drodze musiała pokonać zawodniczki wyżej od siebie rozstawione.
                                                                                               opr. Witold Łukasiak