Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to ważny dzień dla wszystkich pracowników placówek oświatowych: nauczycieli i wychowawców, pedagogów i pracowników szkoły. Jak co roku w naszej szkole, obchodziliśmy go bardzo uroczyście. Ten dzień uczciliśmy biorąc udział w akademii zorganizowanej przez klasę VIII. Swój czas i zaangażowanie w przygotowanie występu wniosły p. Wioletta Piecek,
p. Anna Rodak, p. Magdalena Sobiech, p. Bożena Lipiec. Uczniowie przedstawili zabawny skecz
o ciężkiej pracy nauczyciela, a cała uroczystość poprzeplatana była wierszami i piękną oprawą muzyczną. Głos zabrała również Pani Dyrektor Iwona Mroczek, przypominając o misji nauczyciela.
Z rąk Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne naszej szkoły, otrzymało życzenia, a najlepsi spośród nauczycieli i pracowników szkoły zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Uroczystość i reszta dnia przebiegła w miłej i podniosłej atmosferze.

opr. Anna Rodak