Warsztaty scrapbookingu

 

11 grudnia 2023r. w naszej szkole odbyły się warsztaty tworzenia kart bożonarodzeniowych techniką scrapbookingu. W ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kłoczewie gościliśmy ekspertki scrapbookingu Panią Dominikę Celej i Panią Dominikę Ruszkiewicz, które w ciekawy i profesjonalny sposób zaprezentowały naszym uczniom nową technikę artystyczną.
Przy instruktażu Pań korzystaliśmy z maszyn tnąco – tłoczących do obróbki papieru, ciekawych wykrojników, gilotyny i zaginarki. Poznaliśmy różne gatunki papieru, kleju i elementy zdobnicze. Dzisiejsze warsztaty rozwijały u uczniów kreatywno – projektowe myślenie, samodzielność, umiejętność planowania i dokonywania właściwych wyborów,  zdolności manualne, wytrwałość i smak artystyczny, Dzięki temu powstały przepiękne, unikatowe i przede wszystkim własne dzieła. Serdecznie dziękujemy Paniom instruktorkom i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego spotkania.

K. Kula
M. Dziubak