II Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Kłoczew Zenona Stefanowskiego

Organizatorami turnieju była Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi w Goździe, klub UKS Dynamo Gózd, fundatorem nagród był Wójt Gminy Kłoczew Zenon Stefanowski.
W turnieju startowało 73 zawodników z powiatu ryckiego, łukowskiego i garwolińskiego.
Wójt Gminy Kłoczew w swoim wystąpieniu podczas turnieju podkreślił, że bardzo się cieszy, że w zawodach bierze udział tak wielu uczestników, zarówno z naszego powiatu jak i gmin sąsiadujących z naszą jednostką samorządową. Życzył sportowej rywalizacji, przede wszystkim dobrej zabawy przy stołach tenisowych.
Każdy uczestnik turnieju dostał mały słodki upominek od Mikołaja.
Wszyscy uczestnicy turnieju wraz z rodzicami, trenerami zostali poczęstowani smacznym obiadem. Duże podziękowania dla Pani Dyrektor szkoły Bożeny Lipiec za pomoc przy organizacji turnieju i czuwanie nad jego sprawnym przebiegiem.

Na podium turnieju z naszej szkoły stawali:
 I miejsce – Wojciech Pieńkosz
III miejsce – Szymon Beczek
III miejsce – Nikola Rygielska
III miejsce – Adrian Filipek
I miejsce – Patrycja Gajek
II miejsce – Julia Gajek
I miejsce – Dominik Baran
II miejsce – Filip Kowalczyk.
Do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju.

W. Łukasiak