Gminny Wielkanocny Konkurs Plastyczny’ 2023

Wielkanocny Konkurs Plastyczny’2023 organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w  Kłoczewie był okazją do zaprezentowania talentów plastycznych naszych uczniów. Tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli w nim udział. Pomysłów na kartę i pisankę było mnóstwo. Techniki plastyczne najróżniejsze, a każda praca piękna i niepowtarzalna. I tym razem udało się!  Spośród 100 prac, które wpłynęły na konkurs z całej gminy, nasze zostały zauważone i docenione przez tegoroczne Jury konkursu. Dziękujemy. Wystawa najciekawszych prac została wyeksponowana w holu Gminy Kłoczew.

A oto nasi laureaci:
KATEGORIA PISANKA:
I-IV
I miejsce – Julia Sowa
III miejsce – Krystian Grzegrzółka
Wyróżnienie – Sandra Bancerz
V – VIII
I miejsce – Kacper Kiljański
II miejsce – Magdalena Stępnicka
III miejsce – Julia Grzegrzółka

 KATEGORIA KARTA ŚWIĄTECZNA:
przedszkole:
I miejsce – Emilia Pieńkosz
Wyróżnienie – Szymon Sowa
I – IV
II miejsce – Zuzanna Pieńkosz
kl. V – VIII
I miejsce – Krzysztof Sowa
II miejsce – Gabriel Pieńkosz
III miejsce – Maja Szczybelska

M. Dziubak


Zapraszamy do obejrzenia galerii: (fot. GOK Kłoczew)