Dzień Dziecka 2020 online – fotorelacja

Dzień Dziecka to dzień, w którym cały świat kręci się wokół dzieci, jak ziemia wokół słońca. Dzieci bawią się w dorosłych, a dorośli robią wszystko, by sprawić im przyjemność. Trudno wtedy myśleć o nauce i o szkole, szczególnie gdy ten szczególny dzień przypada na czas wyjątkowy, czas zdalnego nauczania. Odzywa się jednak tęsknota za koleżankami, kolegami i innymi dziećmi. Ten dzień przypomina wszystkim – dzieciom, rodzicom, wychowawcom, że dzieciństwo to wielka łaska i czas , który wyzwala jak najwięcej szczęścia i radości. Pamiętajcie, że radość jest jak dziecięca karuzela, radość jest jak kolorowy chór dzieci, radość jest jak deszcz w ciepłym czerwcowym powietrzu, radość jest jak skrawek nieba na ziemi.

Życzymy wszystkim   Rodzicom i Dzieciom, aby doświadczali jak najwięcej wspólnej radości i miłości nie tylko z okazji Dnia Dziecka, lecz na co dzień i od święta.

1 czerwca 2020r. to wyjątkowy Dzień Dziecka. Wychowawcy dla swoich wychowanków zorganizowali święto online, przygotowując wiele atrakcji:

– spotkania online i życzenia
– zabawy towarzyskie: Quiz i Rozmawialnik
– rozwiązywanie krzyżówek i rebusów ortograficznych,
– słuchanie muzyki,
– twórcze prace plastyczne,
– gry i zabawy na świeżym powietrzu,
– rodzinne spacery,
– czytanie ulubionych książek
– wycieczki online
– zagadki 
– wspomnienia: „Moje Cudowne Dzieciństwo”.

Oto fotorelacja:

 

 

MOJE CUDOWNE DZIECIŃSTWO