Choinka szkolna 2019

Bal karnawałowy odbył się 7 lutego 2019r. i bez wątpienia należy zaliczyć go do najbardziej udanych imprez w naszej szkole. Inicjatorem tegorocznego balu był Samorząd Uczniowski z opiekunami przy współpracy z P. Dyrektor Iwoną Mroczek i Radą Rodziców. Kl. III Gim wraz z wychowawczynią włączyła się w przygotowanie imprezy organizując przepyszną, słodką kawiarenkę. Zabawę rozpoczęliśmy o godz. 1000 ciekawymi i pełnymi wrażeń występami animatorów, którzy dostarczyli naszym maluchom wielu emocji organizując wspólne zabawy przy muzyce i konkursy. Zabawa i wspaniale rytmy tak przypadły uczniom naszej szkoły do gustu, że bez wątpienia wszyscy bawiliby się nawet do białego rana…

Dziękujemy Pani Dyrektor, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły za wspaniałą zabawę.

opr. Aleksandra Hejduk, Patrycja Padarz, Dominika Beczek